10 квітня 2017 р.

Великдень

 Одним з найважливіших свят серед християн вважається Пасха. Саме в цей день всі бенкетують та співають, прославляють Воскресіння Ісуса. У кожній країні є свої традиції святкування Великодня, в Україні фарбують яйця і б'ються ними, а в Європі повсюдно можна побачити великодніх кроликів.
Свято Воскресіння Христового у 2017 році відзначається 16 квітня. Перед Пасхою тиждень називається Страсним і вважається найважчим у всьому Великому пості.

Свято Пасхи є пишним закінченням Великого посту, тривалість якого 48 днів. Під час посту людина повинна очищатися духовно, молитися, їсти тільки легку рослинну їжу і відмовлятися від поганих думок. А в день Пасхи зазвичай накриваються столи з різноманітними м'ясними і святковими стравами. Традиційно на столі в день Пасхи повинні бути паска, яйця і кулич. Добре якщо вони були освячені в церкві під час нічного богослужіння. 

Тиждень дитячого читання

 
  24 березня 2017 року між командами 4-А та 4-Б класів відбувся турнір ерудитів "Казковий вернісаж". 

Тиждень дитячого читання

    24 березня 2017 року в бібліотеці гімназії для учнів 4-х класів було проведено "Захист читацького формуляру" учня 5-Б класу Бабича Івана.
Іван з великим захопленням, презентуючи книги, які він прочитав, зацікавив слухачів і переконав, що книга - цінний скарб.