17 січня 2022 р.

День Соборності України

 

22 січня 2022 року, в Україні будуть відзначати одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Щорічно, в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Запрошуємо до бібліотеки на перегляд виставки «Соборність рідної землі – основа нації й народу».  Вивчати, пізнавати минуле й сучасне своєї землі й свого народу – це пізнавати себе. Адже кожен із нас – як зернина на пшеничному полі народу!

 

Дякуємо

      всім, хто прийняв участь у акції   «Подаруй книгу бібліотеці»  (2021-2022 н.р.) !

Молодці:

2 (Городецька О.Г.),   3-В (Герасименко Л.А.), 

11-А (Бойко Н.В.)

 

-         Кисіль Софія (2-А);

-         Аландаренко Катерина, Мосціпан Ілля, Кістерний Роман, Скитибог Соломія, Штраух Рената (2-Б);

-         Лановлюк Марія (2-В);

-         Перешивайло Ждана (3-А);

-         Монька Софія, Паска Богдана, Пастушенко Тетяна, Паска Богдана  (3-Б);

-         Єфремушкіна Мілана, Коваленко Нікіта, Риженко Марія, Чоповська Ангеліна, Богдан Андрій, Білим Лілія, Коротка Олександра,

Харченко Анна  (3-В);

-         Вісіч Даря  (4-А);

-         Бабич Олександра, Бульба Ангеліна, Ейзерман Олександр  (5-А);

-         Кравченко Денис, Рябова Катерина (5-Б);

-         Лащенко Марія  (5-В);

-         Шуговий Євген (7-В);

-         Таран Софія, Подобрієнко Олександр (7-А);

-         Книш Анна (8-А);

-         Климуха Богдан (9-А);

-         Ричок Ірина (10-А);

-         Осіпов Дмитро (10-Б).

Бібліотечний урок

 

17 січня 2022 року бібліотекарем Романенко Л.О. для учнів 5-Б та 5-В класів  були проведені бібліотечні уроки "Довідкова література".


Підсумки акції

Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона може змінити життя, бути кращим другом і наставником. У чудовій книзі можна знайти доречну пораду та однодумців, з книгою можна затишно провести вечір, не почуватися самотнім.

 Не перший рік   гімназійна  бібліотека проводить акцію "Подаруй книгу бібліотеці ".

 Дуже приємно, що в нашій  гімназії  так багато небайдужих дітей, які щорічно допомагають бібліотеці. Ми вдячні всім учням, вчителям та батькам за подаровані книги! 

Переможцями акції «Подаруй книгу бібліотеці» став учнівський колектив  11-А класу (класний керівник Бойко Наталія Василівна).